indywidualne stopery do uszu

Zatyczki Alpine

Oferujemy Państwu indywidualne stopery do uszu Alpine. Wykonano je z bardzo elastycznego i wytrzymałego materiału termoplastycznego. W efekcie pod wpływem temperatury ciała użytkownika stopery dopasowują się do kształtu jego kanału słuchowego. Dlatego nie powodują dyskomfortu nawet w przypadku używania przez wiele godzin. Wszystkie zatyczki do uszu są dostarczane w plastikowym etui służącym do ich przechowywania i transportu. Poniżej przedstawiamy dostępne modele.

Dostępne modele:

WorkSafe

Jeśli chcesz dbać o swój słuch pracując w domu, korzystaj z profesjonalnych zatyczek (stoperów) do uszu ALPINE WorkSafe®.

Zatyczki WorkSafe® dzięki specjalnemu filtrowi pozwalają wyraźnie słyszeć mowę, radio i odgłosy otoczenia. Są bardzo wygodne i nie powodują uczucia izolacji. Zatyczki mają długą żywotność, a ich czarny kolor sprawia, że są odporne na zabrudzenia.

PartyPlug

Specjalne stopery PARTYPLUG stworzono z myślą o tych, którzy lubią spędzać wolny czas na dyskotekach oraz koncertach. Poziom hałasu na imprezach masowych może być bardzo szkodliwy i powodować nieodwracalne skutki. Co roku wiele osób traci słuch w wyniku słuchania zbyt głośnej muzyki. Indywidualne stopery do uszu PartyPlug® wyposażono w specjalny filtr, dzięki któremu rozmowy są lepiej słyszalne, ale nadal można się cieszyć muzyką. Ograniczenie szumów sprawi, że nawet po wielogodzinnej imprezie nie będziecie odczuwać zmęczenia spowodowanego hałasem.

Pluggies KIDS

Nie tylko dorośli mogą odczuwać dyskomfort z powodu zbyt silnego natężenia hałasu. Pluggies® to nowe wielofunkcyjne stopery firmy Alpine opracowane specjalnie dla dzieci. Pozwalają uniknąć przedostawania się wody do uszu podczas kąpieli, prysznica, czy też wizyty na basenie. Chronią także dziecięcy słuch na koncertach, imprezach sportowych czy też w samolocie. Specjalna konstrukcja składająca się z dwóch termoplastycznych kołnierzy, idealnie dopasowuje się do kształtu dziecięcych kanałów słuchowych. Zastosowany filtr nie przepuszcza wody, zmniejsza jednocześnie hałas otoczenia, pozostawiając dźwięki mowy wyraźnie słyszalne. Stopery te są także idealne podczas zapalenia ucha lub perforacji błony bębenkowej u dzieci.

SleepSoft

Zatyczki do uszu ALPINE SleepSoft® mają specjalny miękki filtr, który zatrzymuje niektóre dźwięki, a przepuszcza inne. 

Dzięki temu zatyczki odcinają od rozpraszającego hałasu – głośnych rozmów, domowych rozpraszaczy, sąsiadów czy chrapania, ale nie izolują zupełnie od świata zewnętrznego. Nadal usłyszysz dźwięki o wysokiej częstotliwości jak np. płacz dziecka, dzwonek do drzwi lub budzik.

SleepDeep

Nowy model zatyczek do uszu holenderskiej firmy Alpine – SleepDeep opracowany specjalnie dla osób wymagających komfortu podczas snu i bardzo wrażliwych na hałas.

Najnowszy model zatyczek do spania SleepDeep jest teraz zapakowany w wygodne malutkie etui idealne do zabrania do torebki lub w podróż.

Teraz w ekologicznym papierowym opakowaniu; zatyczki do uszu oraz opakowanie w pełni nadają się do recyklingu i kompostowania!

MotoSafe Pro

Czy po dłużej jeździe na motocyklu, nadal czujesz się jak byś był na autostradzie?
W czasie jazdy motocyklem największy hałas jest wytwarzany przez szum wiatru, który najczęściej jest słabo tłumiony przez większość używanych kasków motocyklowych.
Regularne narażanie się na hałas powyżej 80dB prowadzi do nieodwracalnego uszkodzenia słuchu, a należy pamiętać że przy jeździe motocyklem z prędkością 120km/h jesteśmy narażeni na hałas spowodowany szumem wiatru na poziomie 98dB, co po około 7 minutach może już powodować nieodwracalne szkody w naszym słuchu.
Dlatego firma Alpine opracowała specjalne stopery MotoSafe®, dzięki którym nadal możemy słyszeć odgłos silnika w naszym motocyklu, dźwięki otoczenia będąc jednocześnie skutecznie chronieni przed niebezpiecznymi i nieprzyjemnymi dźwiękami powstającymi szumu wiatru.

MusicSafe Pro

Grupą narażoną na znaczne uszkodzenia słuchu są muzycy. Dlatego firma Alpine opracowała specjalnie stopery Music Safe® Pro do ochrony słuchu podczas prób i koncertów. Produkt ten wyposażony jest w trzy zestawy filtrów o różnych wartościach tłumienia. Stopery są praktyczne, bardzo wygodne i mało widoczne. Muzyka nadal pozostaje wyraźnie słyszalna, stopery zapewniają zaś odpowiednią ochronę przed utratą słuchu.

Swimsafe

Pływanie to ulubiony sport wielu osób. Niestety całą przyjemność może odbierać woda, która podczas kąpieli dostaje się do uszu. Zwykłe zatyczki do uszu z wosku lub pianki powodują nieprzyjemne uczucie nacisku na kanał słuchowy i dyskomfort. Aby tego uniknąć, warto sięgnąć po stopery SwimSafe®. Zastosowano w nich specjalne filtry, które zapobiegają przedostawaniu się wody do uszu podczas kąpieli, jednocześnie pozwalając zachować słyszenie mowy i dźwięków otoczenia na normalnym poziomie.

FlyFit

Model FlyFit® to produkt idealny na długie loty samolotowe. Monotonne odgłosy silników, a także zmiany ciśnienia podczas startu i lądowania sprawiają, że podróże stają się nieprzyjemne i uciążliwe. W takiej sytuacji warto sięgnąć po specjalnie opracowane profesjonalne zatyczki do uszu, które tłumią dźwięki dobiegające z samochodów, pociągów bądź samolotów. Filtr wykorzystany w stoperach redukuje nieprzyjemny nacisk na błonę bębenkową, spowodowany zmianami ciśnienia. Stopery FlyFit® zapewniają odpoczynek i relaks podczas długich lotów, więc po przybyciu na upragnione wakacje czujemy się bardziej wypoczęci i mniej odczuwamy zmęczenie po podróży.