Systemy komunikacji OtisCom

Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości systemów komunikacji. Składają się one z wykonywanych na wymiar słuchawek, filtra akustycznego, wytrzymałego kabla z mikrofonem oraz złącza, które specjalnie dobieramy do używanego przez Państwa telefonu komórkowego lub radia. Indywidualne systemy komunikacji idealnie sprawdzą się w pracy wymagającej stałego kontaktu ze współpracownikami, jednocześnie zapewnią wysoki poziom ochrony przed hałasem, a filtry akustyczne podniosą bezpieczeństwo pracy i komfort rozmowy w kontakcie bezpośrednim.

Jak powstają nasze produkty?

Indywidualne słuchawki wyposażone są w bardzo wytrzymały kabel z mikrofonem oraz złączem odpowiednim dla używanego przez Państwa telefonu komórkowego lub radia.

Podobnie jak ochronniki słuchu systemy komunikacji są produkowane na indywidualne zamówienie, z wycisków pobieranych przez naszego pracownika bezpośrednio w Państwa zakładzie. Produkcja systemów odbywa się w naszym laboratorium w Polsce, co zapewnia krótkie terminy wykonania, oraz szybką reakcję na Państwa potrzeby.

Koszty

Dla obniżenia kosztów, istnieje możliwość zamówienia systemu komunikacji bez filtrów akustycznych oraz z kablem na stałe zatopionym we wkładce.
Fotolia_106208208_Subscription_Monthly_M