Ochronniki słuchu OTIS PRO-35

Ochronniki te posiadają największe tłumienie ze wszystkich oferowanych przez nas typów.

Są także dopasowane indywidualnie a więc wygodne w noszeniu przez wiele godzin tak jak inne indywidualne ochronniki słuchu.

Ochronniki te nie posiadają filtra akustycznego co ogranicza koszt ich wykonania oraz ma wpływ na cenę końcową.

OTIS-PRO-35

Obniżenie kosztów

Ochronniki słuchu OTIS PRO-35 to ciekawa propozycja ze względu na obniżenie kosztów.

Pomimo braku filtra umożliwiającego komunikację ochronniki te są świetnym rozwiązaniem w porównaniu z zatyczkami jednorazowymi czy ochronnikami słuchawkowymi.

Tłumienie

ochronniki słuchu otis pro-35
Bez względu na markę ochronników, są one produkowane na indywidualne zamówienie, z wycisków pobieranych przez naszego pracownika bezpośrednio w Państwa zakładzie. Produkcja ochronników odbywa się w naszym laboratorium w Polsce, co zapewnia krótkie terminy wykonania, oraz szybką reakcję na Państwa potrzeby.

Zalety indywidualnych ochronników słuchu

  • Nasze ochronniki słuchu nie powodują zmęczenia oraz nie występuje w nich efekt izolacji, można pracować w nich nieprzerwanie cały dzień, dzięki temu znacznie zwiększając wydajność pracy.

  • Długa, 5-letnia gwarancja, którą daje nasza firma zapewnia bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat.

  • Koszty związane z zakupem indywidualnych ochronników słuchu w stosunku do zatyczek jednorazowych zwracają się nawet już po roku!

  • Prezentowane ochronniki umożliwiają pełną słyszalność wydawanych poleceń i sygnałów alarmowych dzięki czemu zapewniają większe bezpieczeństwo pracy.

  • Inwestycja w pracowników poprzez indywidualne ochronniki słuchu poprawia motywację do pracy oraz ogranicza straty czasu i materiałów spowodowanych dekoncentracją.

  • Dajemy ubezpieczenie na wypadek zniszczenia lub zgubienia ochronników co daje większą pewność Twojej inwestycji w indywidualne ochronniki słuchu Alpine.