Ochronniki słuchu OTIS ONE

Nasza firma wykonuje profesjonalne ochronniki słuchu na wymiar. Produkty te są idealnie dopasowane do ucha każdego użytkownika. W efekcie może je nosić przez wiele godzin bez uczucia dyskomfortu bądź bólu. Szczególnie polecamy model OtisOne-35. Ochronniki te posiadają największe tłumienie ze wszystkich oferowanych przez nas typów. Będą one dobrym rozwiązaniem dla firm, które chcą znacznie obniżyć wydatki związane z zakupem środków ochrony indywidualnej. Ochronniki serii OtisOne-35 produkowane są bez filtrów akustycznych, co znacznie obniża ich zakupu.
Otis One

Obniżenie kosztów

Ochronniki słuchu OTIS ONE to ciekawa propozycja ze względu na obniżenie kosztów.

Pomimo braku filtra umożliwiającego komunikację ochronniki te są świetnym rozwiązaniem w porównaniu z zatyczkami jednorazowymi czy ochronnikami słuchawkowymi.

Tłumienie

ochronniki słuchu otis pro-35
Bez względu na markę ochronników, są one produkowane na indywidualne zamówienie, z wycisków pobieranych przez naszego pracownika bezpośrednio w Państwa zakładzie. Produkcja ochronników odbywa się w naszym laboratorium w Polsce, co zapewnia krótkie terminy wykonania, oraz szybką reakcję na Państwa potrzeby.

Zalety indywidualnych ochronników słuchu

Ochronniki słuchu firmy OTIS posiadają wiele zalet. Przede wszystkim pozwalają zabezpieczyć narząd słuchu przed dźwiękami o bardzo dużym natężeniu. Są przy tym wygodne w użytkowaniu i podnoszą komfort oraz bezpieczeństwo pracy. Każdy produkt objęty jest 5-letnią gwarancją. Inwestycja w indywidualne ochronniki słuchu nie tylko wpłynie dodatnio na wydajność firmy, ale również pomoże chronić zdrowie zatrudnionych osób. Dzięki nim ograniczone zostaną również straty, spowodowane przez błędne wykonanie konkretnych czynności przez pracowników w wyniku dekoncentracji. Przy zakupie produktów nasi Klienci otrzymują specjalne ubezpieczenie na wypadek zniszczenia lub zgubienia zakupionych produktów. Wszystkie ochronniki są wykonywane w naszym laboratorium w Polsce. Dzięki temu zlecenia są realizowane bardzo szybko.