Ochronniki słuchu OTIS ONE

Ochronniki te posiadają największe tłumienie ze wszystkich oferowanych przez nas typów.

Są także dopasowane indywidualnie a więc wygodne w noszeniu przez wiele godzin tak jak inne indywidualne ochronniki słuchu.

Ochronniki te nie posiadają filtra akustycznego co ogranicza koszt ich wykonania oraz ma wpływ na cenę końcową.

Otis One

Obniżenie kosztów

Ochronniki słuchu OTIS ONE to ciekawa propozycja ze względu na obniżenie kosztów.

Pomimo braku filtra umożliwiającego komunikację ochronniki te są świetnym rozwiązaniem w porównaniu z zatyczkami jednorazowymi czy ochronnikami słuchawkowymi.

Tłumienie

ochronniki słuchu otis pro-35
Bez względu na markę ochronników, są one produkowane na indywidualne zamówienie, z wycisków pobieranych przez naszego pracownika bezpośrednio w Państwa zakładzie. Produkcja ochronników odbywa się w naszym laboratorium w Polsce, co zapewnia krótkie terminy wykonania, oraz szybką reakcję na Państwa potrzeby.

Zalety indywidualnych ochronników słuchu

Ochronniki słuchu firmy OTIS posiadają wiele zalet. Przede wszystkim pozwalają zabezpieczyć narząd słuchu przed dźwiękami o bardzo dużym natężeniu. Są przy tym wygodne w użytkowaniu i podnoszą komfort oraz bezpieczeństwo pracy. Każdy produkt objęty jest 5-letnią gwarancją. Inwestycja w indywidualne ochronniki słuchu nie tylko wpłynie dodatnio na wydajność firmy, ale również pomoże chronić zdrowie zatrudnionych osób. Dzięki nim ograniczone zostaną również straty, spowodowane przez błędne wykonanie konkretnych czynności przez pracowników w wyniku dekoncentracji. Przy zakupie produktów nasi Klienci otrzymują specjalne ubezpieczenie na wypadek zniszczenia lub zgubienia zakupionych produktów. Wszystkie ochronniki są wykonywane w naszym laboratorium w Polsce. Dzięki temu zlecenia są realizowane bardzo szybko.