Ochronniki słuchu OTIS ONE

Nasza firma wykonuje profesjonalne ochronniki słuchu na wymiar. Produkty te są idealnie dopasowane do ucha każdego użytkownika. W efekcie może je nosić przez wiele godzin bez uczucia dyskomfortu bądź bólu. Szczególnie polecamy model OtisOne-35. Ochronniki te posiadają największe tłumienie ze wszystkich oferowanych przez nas typów. Będą one dobrym rozwiązaniem dla firm, które chcą znacznie obniżyć wydatki związane z zakupem środków ochrony indywidualnej. Ochronniki serii OtisOne-35 produkowane są bez filtrów akustycznych, co znacznie obniża ich zakupu.

Negatywny wpływ hałasu na zdrowie człowieka

Każdy człowiek inaczej reaguje na hałas, również ten intensywny i długotrwały. W większości może on jednak doprowadzić do złego stanu psychicznego, a także fizycznego. W szczególności niebezpieczny jest ten długotrwały hałas, na który są narażeni pracownicy różnych zakładów produkcyjnych. Rozwiązaniem tego problemu są ochronniki słuchu. Warto je zastosować, żeby zapobiec negatywnym konsekwencjom, którymi mogą być: dekoncentracja oraz spadek wydajności pracy, wyczerpanie fizyczne i psychiczne, nerwica, zaburzenia hormonalne, stres, niepokój, rozdrażnienie, agresja, zaburzenia snu, problemy z układem krążenia, podniesienie poziomu cukru oraz cholesterolu czy nawet podniesienie temperatury ciała. Aby uniknąć negatywnym konsekwencji tego typu, zawsze warto dbać o swoje bezpieczeństwo i stawiać na właściwą, spersonalizowaną ochronę uszu.


Dlaczego indywidualne ochronniki słuchu są lepsze od tradycyjnych?

Wiele firm wybiera tradycyjne, klasyczne ochronniki uszu. Nie jest to dobrym pomysłem, ponieważ nigdy nie będą one tak skuteczne jak nasze, indywidualne ochronniki słuchu. Nasze produkty są tworzone na wymiar, co oznacza, że idealnie pasują do uszu poszczególnych pracowników, dzięki czemu zapewniają im maksimum ochrony w trakcie wykonywania obowiązków. Chronią narząd słuchu, a przy tym nie wywołują poczucia dyskomfortu, co może się zdarzać w przypadku ich klasycznych odpowiedników, które przy zbyt dużych wymiarach będą uciskały uszy, a gdy będą zbyt małe, mogą z nich wypadać, a tym bardziej nie zapewniać bezpieczeństwa użytkownikom.

Otis One

Obniżenie kosztów

Ochronniki słuchu OTIS ONE to ciekawa propozycja ze względu na obniżenie kosztów.

Pomimo braku filtra umożliwiającego komunikację ochronniki te są świetnym rozwiązaniem w porównaniu z zatyczkami jednorazowymi czy ochronnikami słuchawkowymi.

Tłumienie

ochronniki słuchu otis pro-35
Bez względu na markę ochronników, są one produkowane na indywidualne zamówienie, z wycisków pobieranych przez naszego pracownika bezpośrednio w Państwa zakładzie. Produkcja ochronników odbywa się w naszym laboratorium w Polsce, co zapewnia krótkie terminy wykonania, oraz szybką reakcję na Państwa potrzeby.

Zalety indywidualnych ochronników słuchu

Ochronniki słuchu firmy OTIS posiadają wiele zalet. Przede wszystkim pozwalają zabezpieczyć narząd słuchu przed dźwiękami o bardzo dużym natężeniu. Są przy tym wygodne w użytkowaniu i podnoszą komfort oraz bezpieczeństwo pracy. Każdy produkt objęty jest 5-letnią gwarancją. Inwestycja w indywidualne ochronniki słuchu nie tylko wpłynie dodatnio na wydajność firmy, ale również pomoże chronić zdrowie zatrudnionych osób. Dzięki nim ograniczone zostaną również straty, spowodowane przez błędne wykonanie konkretnych czynności przez pracowników w wyniku dekoncentracji. Przy zakupie produktów nasi Klienci otrzymują specjalne ubezpieczenie na wypadek zniszczenia lub zgubienia zakupionych produktów. Wszystkie ochronniki są wykonywane w naszym laboratorium w Polsce. Dzięki temu zlecenia są realizowane bardzo szybko.